הזמן עכשיו וקבל 5 אחוז הנחה

חוות דעת

Itay 22.01.2020
1
1
מאכזב. ישנה בריכה אחת בחוץ בלי חימום (במילים אחרות - לא שמיש בחורף). אין בריכה פנימית. הארוחת ערב הכילה דגים ותוספות, ללא בשר וללא חלב. מנת החלבון היחידה היתה דגים. לא היתה שום אלטרנטיבה לצמחונים - לא מנת טופו, לא סייטן ולא שום תבשיל. הם טוענים שהם בתקופת הרצה - אך זה לא תירוץ מספק לדעתי.
שי 21.01.2020
1
1
הגענו ללילה. המלון ממוקדם באיזור מדהים, מעוצב בטוב טעם וברמה גבוהה מאוד. החדרים נעימים, גדולים ומרווחים אך לא נקיים דיים. פעילויות במלון לא היו כפי המצופה וכפי הנדרש. הספא אכזב מאוד- בצפיה למלון "ספא בריאותי" ציפיתי לרמה גבוהה והרמה נמוכה ומאכזבת. השירות בספא למרות זאת היה מקסים. פעילות האירובי עם אוסנת הייתה מדהימה! הארוחות וחדר האוכל- פה טמונה הבעיה הגדולה- האוכל בערב היה בעייתי מאוד, חלקו לא מתובל כלל וחלקו מתובל מדי. הרמה שאנחנו קיבלנו הייתה של חדר אוכל צבאי מינוס. הקינוחים לעומת זאת היו מעולים! בבוקר, ארוחת הבוקר בסיסית מאוד- אין שום רמה גבוהה כמצופה ממלון בסדר גודל כזה במחיר ששילמו ללילה. מצב המטבח רעוע, נראה שמתחולל כאוס ברמה הקולינרית במלון. נראה שהמלון עדיין בשלב הרצה ועדיין לא "מאופס" על עצמו כלל. המלצה שלי- תחכו שנה ואז תבקרו- חבל על הכסף ועל האכזבה.
Dana 17.01.2020
1
1
ממש מאכזב. התחתנו ורצינו לעשות סופש בקדם אחרי המלצות רבות. באנו ישר מהחתונה למלון, ציינו שאנחנו חתן וכלה ומגיעים ישר מהחתונה למלון. כשהגענו לחדר השאירו לנו ברכת יום הולדת, המקלחת הייתה מטונפת ביותר והמזרון בבית יותר נוח. הבלגנו. אבל השיא היה כשקדחו לנו ליד החדר. כשהתלוננו המנהלת אמרה שזה בסדר לקדוח וככה זה בענף. החלטנו באותו רגע לבטל את הלילה השני. אנחנו זוג שמטייל המון וכזאת אכזבה ממקום אף פעם לא קיבלנו גם מהפשוטים ביותר!
מיר 14.01.2020
4
4
אני נסעתי לשם במסגרת העבודה. רציתי לציין לשבח מסז'יסטית בשם אתי עבר שבוע מהמסז' ואני עדיין מרגישה משוחררת כפי שלא הרגשתי חודשים. תודה אתי המקסימה תבורכי. מלבד זאת על המלון להקפיד שתמיד יהיו מים חמים להתקלח. כנראה היינו בעונה מתה כי רק הקבוצה שלנו ועוד אולי 2 חדרים איישו את המלון הבנתי שהוא קיים רק 7 חודשים. מלון יפה. בחדר שלנו היו שרותי נכים נדמה לי גבוהים מידי מהרצפה עם מעקה, לא הכי נוח. מאחלת להם בהצלחה ותשמרו על אתי הנפלאה היא נכס שווה לחזור רק בשבילה! מירב אבדר
Ofir 08.01.2020
5
5
תודה רבה מכל הלב על האירוח המסור תודה רבה לאנשי הקבלה היקרים שעזרו לנו בכל עניין קטן וגדול,התגמשו יעצו ונתנו את השירות הכי מקצועי - תמיד בחיוך!תודה רבה לאנשי חדר האוכל והבר שעזרו לנו שהושבה,בנקיון ובכיבוד הקל לחדר הישיבות שוב פעם תמיד ביעילות בחיוך וממש מהלבתודה רבה לגיל מנהל המלון - שהיה שם תמיד לדאוג ולעזור לוודא כי אנחנו בסדר וכי הכל מטופל על הצד הטוב ביותרואחרונה חביבה לכנרת המקסימה שעזרה ותמכה יעצה הדגישה ודייקה כדי שהכל יהיה מושלם!המלון היה נקי נעים, המיטות נוחות ומפנקות והאוכל נהדר. נהננו מאוד לעבוד איתכם ובוודאי שנחזור שוב.תודה רבה על הכל המון בהצלחה!